Me vargje të shkruara nga qelia, Stresi bën postimin prekës

Kliko per me shume info

Reperi i njohur Stresi po qëndron ende pas hekurave pasi u arrestua në tetor për pjesmarrje në grup kriminal.

Këtë periudhë qëndrimi larg familjes dhe njerëzve të dashur, reperi po e kalon me vështirësi, por edhe duke thurur vargje të ndjera.

Kliko per me shume info

Sot nga burgu, ai ka publikuar në Instagram disa vargje prekëse bashkë me një foton e tij të vjetër:

“99her mem rrezu

mjafton 1 her me u çu

shum e leht me harru

ju shoh krejtve prej ktu… snichizzzz”

Stresi ka mbështetjen më të madhe nga familja dhe veçanërisht partnerja!

Ata u martuan në 12 shtator të vitit 2018 dhe që pas arrestimit Kejsi, bashkëshortja e Arkimed Lushaj ose siç njihet ndryshe Stresi, nuk ka nguruar ta shprehë publikisht dashurinë ndaj partnerit.

Ajo madje ka udhëtuar nga Kanadaja për ta takuar dhe për t’i qëndruar pranë!

loading...