E pa dëgjuar më parë, gjimnazistja shkon me arkivol në mbrëmjen e maturës

Kliko per me shume info

Shpesh i kemi parë maturantët që të konkurojnë mes tyre se kush është veshur më mirë dhe se kush do të vendoset në qendër të vëmendjes.

Por një ngjarje e paprecedentë është regjistruar në SHBA, ku një maturante I ka çuditur të gjithë me performancën e saj.

Kliko per me shume info

Megan Flaherty i befasoi të gjithë kur arriti në ceremoninë festive të maturantëve me një makinë funerali e future brenda në arkivol.

Në një video të shpërndarë në internet, e cila tashmë është kthyer në virale, shihet e reja e cila shoqërohej nga dy persona dhe që zbriste nga një makinë furnerali.

Meghan u shpreh se e bëri performancën me arkivol pasi I pëlqente të dukej ndryshe.

“Më pëlqen te dukem ndryshe. E mendova një gjest trishtues, para një mbrëmje të madhe.”

loading...