12 vite bashkë, martohen Miriam Cani dhe Alban Skënderaj (FOTO)

Kliko per me shume info

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të ekranit shqiptar. Ata kanë spikatur gjithmonë për thjeshtësinë dhe seriozitetin që i ka karakterizuar.

Edhe pse prej 12 vitesh bashkë dhe prindër të një vajze, çifti nuk kishin lidhur ende kurorë. Mirëpo, një lajm i bukur vjen mëngjesin e sotëm nga dyshja e këngëtarëve.

Kliko per me shume info

Ata i kanë thënë ‘Po’ njëri-tjetrit në një ceremoni në ishujt Maldive, pikërisht në vendin ku Albani i propozoi Miriamit në vitin 2013.

Përmes një statusi në ‘Instagram’, çifti kanë publikuar edhe fotot e para si burrë dhe grua

loading...