Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama apel Bashës me fjalët e Tolstoit: Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha e durimi

Vetëm pak orë pas letrës së katërt publike që i nisi kreut të opozitës Basha, Kryeministri Rama ka reaguar sërish me një postim në rrjetet sociale.

loading...

Rekomandojme

Ai ka cituar Leon Tolstoin kur thoshte se „Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha dhe durimi”.

Ja reagimi i Edi Ramës

Durimi nuk është pritje. S’është të presësh duarkryq. Kjo është përtaci. Durimi është të vazhdosh kur vazhdimi është i vështirë dhe i ngadaltë. Dy luftëtarët më të fuqishëm janë koha dhe durimi” Leon Tolstoi

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.