Pritet të nisë protesta, kjo është situata para Kryeministrisë(VIDEO)

Kliko per me shume info

Mbështetësit e opozitës do të tubohen para Kryeministrisë duke nisur nga ora 19:00, në protestën e gjashtë kombëtare për dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama dhe formimin e qeverisë tranzitore.

Siç duket edhe nga pamjet, situata para Kryeministrisë deri në këto momente është e qetë.

Kliko per me shume info

Para selisë qeveritare është vendosur gardh metalik, pas të cilit do të rreshtohet kordoni i sigurisë i përbërë nga efektivë të forcave të rendit.

loading...