Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përplasen makinat në Elbasan-Librazhd, tre të plagosur

Tre persona mbeten të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në aksin Elbasan-Librazhd.

loading...

Rekomandojme

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.

Dy mjete janë përplasur me njeri-tjetrin, cka ka bërë që të plagosen persona që udhetonin në të dyja makinat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.