Meta e quan Arta Daden “një trëndafil”

Kliko per me shume info

Vetëm disa minuta pasi bëri thirrje për protestë paqësore, Presidenti vendit, Ilir Meta përmes facebook-ut lajmëroi se sot ndodhet në fshatin piktoresk, Spiten, të Lezhës.

Ai postoi foto me ish-drejtuesen e lartë në PS, Arta Dade dhe botuesin po kaq të njohur Nikoll Lesi.

Kliko per me shume info

Meta jep një vlerësim maksimal dhe quan Daden, tashmë kritike e hapur e Ramës, “një trëndafil mes trandafilave”, duke e shoqëruar edhe një foto.

Por jo vetëm kaq, Meta shkruan se me Arta Daden ndanë bashkë shumë ide…që me siguri lidhen me politikën dhe krizën aktuale që po kalon vendi.

“Bashkë me Nikollën dhe me një Trëndafil që spikat mes trëndafilash, në Spiten, Lezhë.
Me Artën sot ndamë shumë kujtime dhe ide”, shkruan ai.

loading...