Me dritat ndezur, Basha zhvendos turmën nga kryeministria drejt…

Kliko per me shume info

Me dritat ndezur, kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvendosur turmën e qytetarëve nga kryeministria drejt godinës së Kuvendit.

Kryedemokrati Lulzim Basha mbajti fjalimin para protestuesve të opozitës.

Kliko per me shume info

Të mbledhur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, përpara godinës së Kryeministrisë, Basha u shpreh se kjo është një ditë historike.

Sipas tij, të gjithë shqiptarët janë bashkë dhe mesazhi është një: “Rama ik”.

loading...