Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Cunami i historisë! Berisha bën njoftimin e rendësishëm për sot

Nderkohe qe sot opozita e bashkuar ka ftuar gjithe shqiptaret ne protesten e pasdites, qe nis ne oren 19:00, ish-kryeministri Sali Berisha, shkruan se do të jetë cunam i historisë.

loading...

Rekomandojme

Me një shënim ne faqen e tij ne Facebook, postuar paraditen e sotme, Berisha, shkruan se sot tërë Shqiperia do të vërshojë drejt Tiranës.

“Sot Cunami i historise. Shqiperia vershon drejt Tiranes! Rama ik! Fitore!”- shkruan Berisha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.