Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Basha i jep përgjigje Ramës: Mesazhi im për ty është largimi yt!

Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha i ka dërguar një mesazh të qartë letrave publike të Ramës duke i përsëritur edhe njëherë se i vetmi mesazh që ka për të është largimi i tij

“Nuk ka në Euiropë politikanë që ta mbushin grupin e tyre parlament me vrasës dhe përdhunues të grave dhe vajzave shqiptare të dhe të mos shporret

Vlerat e Europës, normat e Europës do të kishin diktuar ikjen e Edi Ramës në këto 6 vite dhunë ndaj shqiptarëve. Ndaj sot i them dhe shumë shpejt do të bëhet, “Rama ik’

loading...

Rekomandojme

Ky është mesazhi i sovranit tash tre muaj qëndrese bashkmi

Ky është mesazhi i qyterarëv të bashkuar, përtej dallimeve partiake, të gjithë për ta larguar shkatërrimtarin e Shqipërisë, njeriu që për pushtetin e tij futi krimin në parlament

Që për pushteyin e tij u hoqi bukën e gojës fëmijëve të shqiptarëve për të ushqyer oligarkët, duke i helmuar me gaz lotësjellës si një kriminel ndaj popullit të vet.

Ky mesazh buron kudo nga gojët nga kraharoët e shqiptarëve, ky mesazh është mesazhi i çlirimit të qeverisë nga krimi, i shkëputjes së Shqipërisë nga horrat dhe zagarët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.