Basha i jep përgjigje Ramës: Mesazhi im për ty është largimi yt!

Kliko per me shume info

Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha i ka dërguar një mesazh të qartë letrave publike të Ramës duke i përsëritur edhe njëherë se i vetmi mesazh që ka për të është largimi i tij

“Nuk ka në Euiropë politikanë që ta mbushin grupin e tyre parlament me vrasës dhe përdhunues të grave dhe vajzave shqiptare të dhe të mos shporret

Kliko per me shume info

Vlerat e Europës, normat e Europës do të kishin diktuar ikjen e Edi Ramës në këto 6 vite dhunë ndaj shqiptarëve. Ndaj sot i them dhe shumë shpejt do të bëhet, “Rama ik’

Ky është mesazhi i sovranit tash tre muaj qëndrese bashkmi

Ky është mesazhi i qyterarëv të bashkuar, përtej dallimeve partiake, të gjithë për ta larguar shkatërrimtarin e Shqipërisë, njeriu që për pushtetin e tij futi krimin në parlament

Që për pushteyin e tij u hoqi bukën e gojës fëmijëve të shqiptarëve për të ushqyer oligarkët, duke i helmuar me gaz lotësjellës si një kriminel ndaj popullit të vet.

Ky mesazh buron kudo nga gojët nga kraharoët e shqiptarëve, ky mesazh është mesazhi i çlirimit të qeverisë nga krimi, i shkëputjes së Shqipërisë nga horrat dhe zagarët.

loading...