Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aktori: S’kisha lekë për bukë para se të interpretoja tek “Game of Thrones”

Iu desh një eksperiencë e jashtëzakonshme në “Game of Thrones”, që jeta e tij të ndryshonte totalisht. I referohemi aktorit Richard Madden, i cili në emisionin në “The Tonight Show” të Jimmy Fallon, të tregonte të gjitha peripecitë që kishte kaluar në jetë. Filmi i dha mundësi që ai të ushqehej, e të siguronte një banesë ku të jetonte.

loading...

Rekomandojme

Aktori skocez Richard Madden, rrëfeu eksperiencën e vështirë që kishte hasur përpara, duke arritur në atë fazë ku nuk paguante dot as ushqimin, e as qiranë.

32 vjeçari interpreton Robb Stark në tre sezonat e para të “Game of Thrones”. Personazhi i tij vritet në fund të sezonit të tretë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.