Basha fton shqiptarët në protestën e nesërme

Kliko per me shume info

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e neserme në Tiranë.

Mesashin e tij që ka shprëndarë në faqen e tij në facebook ai e shoqëron edhe me vdieo.

Kliko per me shume info

Ja mesazhi i plotë:

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa.

Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa

loading...