Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kanosën një person dhe kundërshtuan policinë, 2 në pranga

Kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit 2 persona pasi kanosën një tjetër dhe më pas kanë kundërshtuar forcat e policisë gjatë shoqërimit për në komisariat. S.T 23 vjeç dhe D.P 40 vjeç, banues në Elbasan, kanë qenë në gjendje të dehur kur kanë dhunuar me grushta shtetasin V.B.

Dy autorët akuzohen për veprat “Kundërshtim i forcave të policisë” dhe “Plagosje e lehtë me dashje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.