Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Jeni fitues të Lotarisë Amerikane? Ambasada, njoftim të rëndësishëm: Ç’duhet të bëni para intervistës

Ambasada amerikane në Tiranë tërheq vëmendjen për të gjithë ata shqiptarë që janë përzgjedhur fitues të Lotarisë Amerikane.

Me nje shenim ne faqen e vet ne Facebook, Ambasada kujton gjithe te perzgjedhurit fitues te bejne gati dokumentacionin e nevojshem arsimor, qe duhet te dorezojne para intervistes.

Postimi i Ambasades:

Jeni përzgjedhur për Lotarinë DV2020? Mos harroni të dërgoni të gjitha dokumentet arsimore përpara intervistës tuaj – diplomat e shkollës së mesme, vërtetimet e shkollës së mesme dhe diplomat universitare! #PyetAnen

Comments are closed.