Ish-i dashuri i Rihanna-s ndjek reperen shqiptare në Instagram?

Kliko per me shume info

Reperja shqiptare, Rina mund të ketë vetëm një vit që është bërë e famshme me diss-et dhe këngët e fundit që janë bërë hite në tregun muzikor shqiptar.

Por ajo është mjaft e njohur tashmë, jo vetëm brenda por edhe jashtë kufinjve shqiptarë.

Kliko per me shume info

Rina ka rritur të ketë 404 mijë followers në Instagram, dhe nuk do ta besoni kur t’iu themi se njëri prej tyre është vetë Chris Brown.Reperi i famshëm, që ka qenë i lidhur me Rihanna-n, e ndjek shqiptaren në Instagram dhe madje edhe ajo i ka bërë follow back.

loading...