Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Letra e Ramës, Basha përgjigjet nga Durrësi: Nuk bëj pazare, do vendosin shqiptarët

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shperndarë një tjetër mesazh nga qyteti i Durrësit pak ore pas letres publike qe i drejtoi Edi Rama. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha shkruan se fjalën vendimtare për zgjidhjen e plagëve që e shkaktojnë krizën në vend, do ta kenë shqiptarët.

loading...

Rekomandojme

Kryedemokrati, ndër të tjera shprehet se nuk do të ketë pakte kulisash por vetëm dialog kombëtar dhe referendum.

“Fjalën vendimtare për zgjidhjen njëherë e përgjithmonë të plagëve që shkaktojnë këtë krizë, do ta kenë shqiptarët!

Nuk do të ketë pakte kulisash, do të ketë një dialog kombëtar dhe në fund një vendimarrje me referendum nga populli. Asnjë hap pas! #ShqiperiasiEuropa #25Maj”-shkruan Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.