Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Audi E-Tron 2019 prezantohet në Dubai

Audi E-Tron 2019 është shfaqur në Dubai dhe në Namibia në formën e makinave të garave, por tani ka ardhur edhe versioni i përditshmërisë.

loading...

Rekomandojme

Automjeti i ri shitet për 75.795 dollarë në SHBA, dhe po t’i shtosh opsionet mund të shkojë në 82.795 dollarë.

Kompania është ende larg synimit për të nxjerrë 200 mijë makina të tilla në treg, por premisat duken të mira.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.