Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aktorja aq e dashur nga shqiptarët martohet me një femër

archivio Image / Spettacolo / Eva Grimaldi / foto Insidefoto/Image

Këtë fundjavë aktorja e njohur italiane Eva Grimaldi i dha fund beqarisë.

Ajo u martua me partneren e saj prej shtatë vitesh, Imma Battaglia.

Martesa mes tyre u mbajt të dielën në Romë, para miqve të tyre më të afërt, ku nuk munguan as personazhet e njohur.

loading...

Rekomandojme

Dëshmitari i dasmës ishte miku i Evës, aktori Gabriel Garko.

Po ashtu nuk munguan as personazhe të tjerë si Nancy Brilli, Bianca Atzei, senatorja Monica Cirrinà, Vladimir Luxuria, Nicky Vendola e Alfonso Pecoraro Scanio.

Eva ishte e veshur me një fustan lozonjar të ngjashëm me nusërie, ndërsa Imma me kostum si dhëndër

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.