Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Regjistrohen kandidatët e Bindjes Demokratike! Debate në KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar sot Arben Skënderin si kandidat për kryetar bashkie në Tiranë, nga radhët e partisë Bindja Demokratike.

Skënderi u votua me 4 vota pro nga mazhoranca dhe një votë kundër nga kryetar i KQZ, Klement Zguri, i cili kërkoi verifikimin e vërtetimeve.

Arben Skënderi do të garojë me kandidatin e PS dhe kryebashkiakun aktual Erion Veliaj.

Kandidatët që u regjistruan në KQZ

loading...

Rekomandojme

Arben Skënderi në Bashkinë Tiranën

Valbona Mezini në Bashkinë e Vlorës

Valdona Sakollari në Bashkinë e Durrësit

Ylber Gjeta në Bashkinë Kamëz

Salvador Kacce në Bashkinë e Lezhës

Leonard Olli për Bashkinë e Korccës

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.