Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nuk e keni parë as në ëndërr, njihuni me bishën e rrugës

Kjo super makinë është më e shtrenjta në botë dhe jo çdo kush mund ta ketë atë.

Kjo pasi makina kushton pothuajse 2 milionë dollarë.

Vetëm 10 modele “Karlmann Kings” do të ndërtohen sipas prodhuesit kinez të kësaj makine të zezë, që i ngjan shumë mjetit që shohim nëpër filmat e Batmanit.

loading...

Rekomandojme

Brendësia e kësaj makine të tërheq vëmendjen me sediljet luksoze, një kompjuter për të luajtur video-lojra dhe një frigorifer për shampanjën.

Shumë nga gjërat brenda kësaj makine, si aspiratori, sediljet, televizori dhe dritat, kontrollohen me anë të një aplikacioni shkruan tema.

Kjo super makinë arrin një shpejtësi maksimale deri 140 km/h.

Për detaje hidhini një sy galerisë së më poshtë virtuale dhe njihuni me këtë “bishë” të rrugës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.