30 Qershori, “Mimoza Llastica” kandidate për Këshillin Bashkiak të Himarës

Kliko per me shume info

Të gjithë e njohim si “Mimoza Llastica” kjo është gruaja që sot kandidon për bashkinë e Himarës.

Zhaklina Dhimojani duket se I ka hyrë politikës e ka zgjedhur të garojë në zgjedhjet e 30 Qershorit si kandidate në listën e Partisë Socialiste për Këshillin Bashkiak të Himarës.

Kliko per me shume info

Ajo renditet e gjashta në këtë listë të dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Sikundër duket dhe nga lista e publikuar nga Shqiptarja.com Dhimojani renditet e 6 në garë.

loading...