Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ronaldo dedikim prekës për Allegrin, ja çfarë shkruan

Cristiano Ronaldo i ka dhënë lamtumirën Masimiliano Allegrit.

Portugezi ka bërë një dedikim prekës për teknikun italian që shkarkohet nga detyra për shkak të dështimit në Champions League.


“Faleminderit mister! Kemi kaluar vetëm një vit së bashku, por ka qenë i jashtëzakonshëm, sepse përveçse je një trajner i madh je dhe një njeri i madh. Ka qenë kënaqësi të punoja me ty!”, ka shkruar Ronaldo në “Instagram”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Comments are closed.