Personat në kërkim ndërkombëtar rrahin dy policë në Peqin

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa mesazhe denoncuese të qytetarëve dixhitalë, të cilët shkruajnë se Policia e Shtetit vijon të mospublikojë rastet që ndodhin në vend.

Sipas tij, në Peqin, dy efektivë të Policisë Rrugore të Elbasanit janë rrahur nga dy persona, që sipas tij, janë në kërkim nga Interpol për vrasje në Itali.

Kliko per me shume info


Postimi i Berishës:

“Fshehja e krimeve, tipar i Narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise.

Denoncimi në profilin e ish-kryeministrit:

“Prsh Doktorr ka ndodhur nje ngjarje e rende , ne qytetin e peqinit ku jan rrahur barbarisht 2 police rrugore te elbasanit, ngjarja mbahet e fshehte nga policia elbasanit dhe peqinit. te dy personat qe kan rrahur policet jan ne kerkim nga interpoli per vrasje ne itali”.

loading...