Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Atentat menaxherit të VIP-ave në Prishtinë, policia arreston katër persona

Katër persona janë arrestuar deri tani për ngjarjen kriminale mesditën e kësaj të premteje në Prishtine ku u plagos Met Elshani dhe një 23 vjecar tjeter.

Shënjestra e sulmit Metg Elshani me armë është një personazh I njohur ne botën e showbiz-it shqiptar.

Ngjarja ka ndodhur ne lagjen “Dardania” teksa menaxheri I vipave Met Elshani ka marrë 2 plumba në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Katër persona janë arrestuar për këtë ngjarje. Njeri prej tyre është 23 vjecari me iniciale A.K I cili gjithashtu u plagos në këtë ngjarje dhe ndodhet në spital. Tre personat e tjerë të prangosur të gjithë shqiptarë nga Kosova janë:

Sh. C. mashkull , 20 vjeç.

L.K. mashkull , 22 vjeç.

Xh. B. mashkull.

Ndonëse ende nuk ka të dhëna zyrtare besohet se në këtgë incident janë përfshirë miq dhe shokë të reperit Fero.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.