Shpejtësia e lartë, aksident masiv në Lezhë, përplas 4 mjete të parkuara

Kliko per me shume info

Kater mjete janë dëmtuar si shkak i një aksidenti që ka ndodhur gjatë natës  në Bulevardin “Gjergj Fishta” në Lezhë.

Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me 4 mjete që ishin të parkuara në anë të rrugës. Raportohet se nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale.

Kliko per me shume info

Policia ka nisur hetimet, ndërsa nuk bën ende me dije emrin e personit që shkaktoi dëmtimin e mjeteve dhe shkaqet e ngjarjes.

loading...