Vajza e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen sot, ja si e urojnë

Kliko per me shume info

Vogëlushja e këngëtares Nora Istrefi ditën e sotme feston ditëlindjen dhe mbush plot 4 vjeç. Në këtë ditë të shënuar deri më tani vetëm këngëtari e ka uruar publikisht të bijën përmes një postimi të ngrohtë në Insta Story.

Roberti aktualisht ndodhet në Gjermani dhe e ka uruar të voglën virtualisht në këtë mënyrë të këndshme: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”

Kliko per me shume info

Pas kësaj fotoje këngëtari ka publikuar një tjetër foto ku shfaqen të tre së bashku, si një familje e bashkuar dhe e lumtur.

loading...