Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përplasen makinat, dyshohet për një të pa jetë në Mallakastër

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër.

Burime policore shpkegojne se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë.

Nuk ka ende informacione zyrtare për ngjarjen, ndërkohë që në vend ka shkuar një ambulance dhe policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.