Përplasen makinat, dyshohet për një të pa jetë në Mallakastër

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Fratar, në Mallakastër.

Burime policore shpkegojne se si pasojë e përplasjes së dy makinave dyshohet se një person ka ndërruar jetë.

Kliko per me shume info

Nuk ka ende informacione zyrtare për ngjarjen, ndërkohë që në vend ka shkuar një ambulance dhe policia.

loading...