Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

E FUNDIT/ PD në aksion, kjo është data e radhës kur do të zhvillohet protesta kundër Ramës

Ka nisur pak minuta më parë mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike ku pritet të vendoset për hapat e mëtejshëm për protestat e opozitës.

Burime prane Partise Demokratike bejne me dije se data e protestes se rradhes kunder Rames eshte vendosur data 25 maj.

Ky vendim eshte miratuar unanimisht nga Kryesia e PD.

Basha e kishte paralajmëruar këtë mbledhje një ditë më parë duke theksuar se janë forumet e larta të PD që do të vendosin të ardhmen e protestave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Comments are closed.