Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

Kliko per me shume info

Gjatë natës së djeshme është djegur një automjet tip “Opel Corsa” pranë stadiumit “Selman Stërmasi” në Tiranë.

Mjeti qëndron në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit Sokol Binaj.

Kliko per me shume info

Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

loading...