Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shi e breshër, stuhia ‘godet’ Serbinë

Moti i keq ka përfshirë Serbinë. Reshje shiu, stuhi dhe breshër kanë përfshirë Serbinë, Bosnjë-Herzegovinën dhe Kroacinë.

loading...

Rekomandojme

Mediat lokale në Vojvodinë njoftojnë se stuhia ka qenë e fortë dhe ka shkaktuar goxha dëme. Shumë vende të Ballkanit janë përfshirë nga moti i ligë në këta ditë.

Edhe sonte pritet të mbajë mot i tillë, dhe stuhia pritet që të kaplon edhe Maqedoninë e Veriut gjatë ditëve në vijim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.