Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama: Protestuesit e arrestuar të opozitës, njerëz të keqpërdorur për dhunë

Kryeministri Edi Rama ka komentuar protestat e opozitës si një dëm që po i bëhet vendit.

loading...

Rekomandojme

Në bashkëbisedim me gazetarët Rama foli për një takim me operatorët turistikë që sipas tij kanë raportuar një rënie të prenotimeve për sezonin turistik të këtij viti.

Më tej kryeministri foli për gjyqin ndaj protestuesve të opozitës të arrestuar pas manifestimit të datës 11 maj.

Rama i cilësoi këta qytetarë të keqpërdorur e të nxitur për të ushtruar dhunë./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.