Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arrestohet 25-vjeçari shqiptar në Greqi, sillte mall nga Amerika Latine

Një 25-vjeçar shqiptar dhe një 45-vjeçar grek janë vënë në pranga në Athinë pasi janë kapur me 1 kilogramë e 108 gramë kokainë.

Policia e gjeti drogën në automjetin në të cilin ndodheshin shtetasi grek dhe ai shqiptar.


Sipas mediave greke, droga vinte nga Amerikane Latine dhe kishte të stampuar gërmat T dhe R dhe një zemër, të cilat identifikojnë kartelin e drogës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.