Rrezikon deri në 5 vite dënim, Loredana kthehet sërish në vendin ku u arrestua

Kliko per me shume info

Loredana Zefi është kthyer sërish në Zvicër pas qëndrimit të saj në Kosovë, aty ku mbajti një konferencë për mediat, për të deklaruar pafajësinë ndaj akuzave për mashtrim të çiftit zviceran.

Reperja është rikthyer pa asnjë problem në Zvicër, aty ku u shoqërua në polici për t’u pyetur në lidhje me mashtrimin e shtetases Petra Z., dhe bashkëshortit të saj.

Kliko per me shume info

Pas kthimit të saj në Zvicër ajo ka treguar nëpërmjet Instagramit se po shkon në shtëpinë e saj.

“Duke u kthyer në shtëpi” ka shkruar Loredana Zefi në Instastory e cila duket se ka nisur jetën e saj normalisht. Sipas portalit zviceran “20minuten”, Loredana mund mund të dënohet deri në pesë vjet burgim ose me gjobë.

loading...