Fiori Dardha i bën dedikimin domethënës nënës së saj

Kliko per me shume info

Moderatorja e njohur Fiori Dardha në këtë ditë të shënuar, pra në Ditën e Nënës, ka vendosur që të bëjë një dedikim mjaft domethënës.

Fiori ka publikuar në llogarinë në Instagram një foto të nënës së saj të shkrepur gjatë rinisë dhe vlen të theksohet se paska qenë mjaft simpatike.

Kliko per me shume info

“Për mua je gruaja më e bukur në botë. Mishërim i perfeksionit. Je mami im… ♥️ Gëzuar Ditën e Nënës!”- shkruan moderatorja duke pohuar në vijim përmes hashtageve se ajo është inspirimi i saj dhe se është tepër krenare për të.

loading...