EMRAT/ Juventus bëhet gati për 4 largime të dhimbshme

Kliko per me shume info

Dështimi i radhës në Ligën e Kampionëve, ka bërë që drejtuesit e Juventus të mendojnë për një ‘revolucion’ në skuadër.

Mediet në Itali nuk përjashtojnë qëndrimin e Massimiliano Allegrit, i cili do të bindet me lëvizjet e fundit në skuadër.

Kliko per me shume info


Gazzeta dello Sport’ bën të ditur se Juventus po mendon largimin e katër lojtarëve, për të ‘ri-motivuar grupin’ për sezonin tjetër, përcjell ‘lajmi.net’.

Lojtarët që do të sakrifikohen ose nxirren në shitje janë Miralem Pjanic, Paulo Dybala, Joao Cancelo dhe Douglas Costa

loading...