Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Të shtëna me armë në Lungomare, një i plagosur në Vlorë

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës.

Të shtënat janë dëgjuar në zonën e “Ujit të Ftohtë” dhe policia ka nisur verifikimet e ngjarjes.

Nga informacionet e deritanishme dyshohet per nje te plagosur.

Policia deklaron se ne minutat ne vazhdim priten detaje te reja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Comments are closed.