Futbollisti 27 vjeçar vdes pasi piu një gotë ujë të ftohtë

Kliko per me shume info

Një futbollist 27 vjecar ka ndërruar jetë në mënyrën më tragjike të mundshme.

Ludwin Flores Nole lojtar i nje kategorie amatore në futbollin e Peruse vdiq pak caste pasi kishte pirë një gotë me ujë të ftohtë.

Kliko per me shume info

Flores Nole përfundoi një ndeshje me ekipin e tij Los Rangers dhe pasi shkoi në shtëpi ai konsumoi vetëm një gotë me ujë të ftohtë.

Mjekët peruan thanë se ka qënë pikërisht uji I ftohte që ka sjelle një komplikacion të rrallë duke ndryshuar rrahjet e zemrës së 27 vjecarit./v+

loading...