Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kroçera luksoze ankorohet në Sarandë

Nje prej krocerave me luksoze ka ndaluar diten e sotme ne Sarande.

Per turizmin e ketij qyteti duket se sot ka qenë një ditë e veçantë.

Në gjirin e Sarandes ka mbërritur një kroçere luksoze me turistë. Ajo u ankorua paraditen e kësaj të marte.

Lajmifundit.al mesoi se krocera i perket rrjetit te njohur italian te ketyre mjeteve turistike MSC.

Kjo e fundit e ka vendosur Saranden ne nje nga destinacionet e saj te Mesdheut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.