Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Kimikatet në ushqimet që u shiten shqiptarëve, vjen shkarkimi i parë

Pëllumb Aleksi, drejtori i Institutit të Sigurisë Ushqimore dhe Veterinarisë (ISUV), është shkarkuar nga detyra.

Në vend të tij emërohet Armand Reveli, ish-nëndrejtor i përgjithshëm i Doganave Shqiptare.

Lajmi vjen pas skandalit me ushqimet të publikuar në Top Story.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Comments are closed.