Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngjarja në Lac, ish deputetja e PD akuzon Lleshajn: Po pinte kafe mes qytetit

Ish deputetja e PD Izmira Ulqinaku ka akuzuar ministrin e Brendshem Sander Lleshaj en lidhje me ngjarjen e rende te ndodhur ne Lac.

Ne nje postim ne faqen e saj ajo shkruan: Ministri Lleshi në këtë pasdite shkel në Shkodër.

Ndërkohë që ndodh masakër në Lac me një të vrarë e dy të plagosur, Ministri Lleshi shijon qetësisht kafe në Shkodër, i lumtur për sukseset e policisë ndaj protestuesve të opozitës.

Lufta ndaj protestuesve është misioni i policisë së Lleshit, ndërsa ndaj krimit jo. Krimi ka punen e vet derisa Lleshi dhe Rama të bëjnë “Shtet”! Kafe të mbarë z.Ministër!!!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.