Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndërrojnë jetë dy personat nga Laci, në sherr pronari i lokalit e kushëriri

Identifikohen dy personat e përfshirë në ngjarjen e rëndë të ndodhur në qytetin e Lacit mbrëmjen e të dielës.

Mikel Jushi dhe Jani Jushi 35 dhe 30 vjeç janë personat që kanë humbur jetën në spital në Tiranë.

Policia ka bërë me dije se njëri nga viktimat është pronari i një lokali qendër të Laçit ndërsa tjetri është i afërmi i tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.