Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama ironizion protestuesit në Shkodër: Keqardhje për grupin e vogël

Në pritje të kryeministrit, pasi bllokuan për rreth 1 orë rrugën në hyrje të Shkodrës ku dogjën edhe goma, protestuesit e opozitës zhbllokuan hyrjen e qytetit duke lejuar qarkullimin e automjeteve.

Me anë të një postimi në TWitter Rama shkruan se ndjen keqardhje për grupine vogël të protetsuesve. 

Postimi i plotë: 

“Rrugës për Malësi të MadheSinqerisht i keqardhur për grupet e vogla të njerëzve të mbledhur kthesave nga ata që pasi e çuan në qorrsokak pd, orvaten më kot të çojnë në qorrsokak edhe Shqipërinë! Pak nga pak edhe këta njerëz do e kuptojnë se fajin u’a kanë udhëheqësit e verbër“, shkruan Ram, në TWitter.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.