Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mister në Greqi, shqiptari 29-vjeçar gjendet i pajetë në mes të rrugës

Një 29-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë në mes të rrugës nga një kalimtar në zonën e Ammoudara, Heraklion në Greqi.

Mediat greke bëjnë me dije se trupi i viktimës i përket një shqiptari 29-vjeçar, ndërsa mjekët kanë pohuar paraprakisht se dyshohet se ka qenë përdorues droge, çka i ka sjellë edhe vdekjen.

Pranë trupit të të pajetë janë gjetur gjithashtu edhe prova të marrjes së lëndëve narkotike, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbulimin e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.