Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Marina Vjollca tregon kush është dashuria e saj e përjetshme

Ditën e djeshme moderatorja e njohur Marina Vjollca, i vuri flakën Instagram-it duke publikuar setin e fotove super sexy.

Një nga fotot e ka ripostuar para pak minutash motra e saj Luana Vjollca, krah së cilës shkruan: “WOW! E pazëvendësueshme bisha ime.”

Ndërkohë Marina ia ka kthyer komentin Luanës në një mënyrë mjaft të veçantë dhe të ëmbël: “Dashuria ime e përjetshme Luana Vjollca, jeta ime!”

Ju mbase keni menduar se është Getoari, por jo. Bukuroshja edhe një herë tjetër e tregoi dashurinë e pakushtëzuar që ka për motrën, sigurisht edhe Getoari ka një vend shumë të veçantë në zemrën e saj pasi në fund të fundit është bashkëshorti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.