Tensionohet situata në Durrës, protestuesit ndezin flakadanë

Kliko per me shume info

Militantët e PD dhe LSI në Durrës kanë vijuar bllokimin e aksit rrugor të Plepave në Durrës.

Ata kanë ndezur disa tymuese të cilat kanë përhapur në të gjithë zonë tym.

Kliko per me shume info

E njëta situatë ka vijuar edhe në kryeqytet, në zonën e ish- Doganës.

loading...