Plas tek “Shqiponja”, BMW X5 tenton të çajë turmën

Kliko per me shume info

Me nisjen e protestës së opozitës, regjistrohet edhe incidenti i parë te rrethrrotullimi i Shqiponjës në Tiranë.

Një qytetar tentoi të çajë turmën me makinë, por u ndal nga protestuesit.
Është dashur ndërhyrja e krerëve të opozitës dhe kryetarit të PR-së Fatmir Mediu që situata të mos angravohej.

Kliko per me shume info
loading...