Kaloi dy operacione në zemër, djali i moderatorit feston ditëlindjen

Kliko per me shume info

Djali i komedianit amerikan Jimmy Kimmel ia ka dalë që t’i mbijetojë dy ndërhyrjeve kirurgjikale në zemër, dhe të festojë ditëlindjen.

51-vjeçari publikoi një fotografi ku tregonte djalin më të shëndetshëm se kurrë. Në imazhin e bukur, vogëlushi Billy dukej shumë i lumtur teksa pozonte para kamerës.

Kliko per me shume info

“Gëzuar ditëlindjen e dytë për djalin tonë të vogël Billy.

Ne jemi shumë mirënjohës ndaj infermiereve dhe mjekëve që shpëtuan jetën tënde, u lutën dhe ishin pozitivë për mendimet tona”, shkroi Jimmy duke i uruar Pashkët të gjithë ndjekësve të tij në Instagram.

loading...