Greta Koçi tregon fobinë e saj më të madhe

Kliko per me shume info

Këngëtarja e talentuar Greta Koçi e cila po shijon suksesin e këngës më të fundit të titulluar “E kuqe”, është shumë aktive në llogarinë në Instagram.

Përmes “Quiz”, opsionit më të ri në Insta Story ajo na ka treguar të gjithëve fobinë e saj më të madhe.

Kliko per me shume info

E dini cila është?

Janë pikërisht minjtë dhe duhet thënë që një pjesë e mirë prej nesh i ka fobi gjithashtu.

loading...