Era Istrefi konfirmon lidhjen me këngëtarin britanik?

Kliko per me shume info

Pas ndarjes me Faton Shoshin, asnjëherë nuk është folur për jetën private të Era Istrefit, e cila duket se ka qenë më shumë e përkushtuar në karrierën e saj.

Së fundmi, Era është para shpesh në shoqërinë e këngëtarit britanik Julian Perretta dhe kanë nisur edhe aludimet e para se ata janë në një lidhje.

Kliko per me shume info

Era dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale, por jo edhe shoqërore, ku shpesh në foto ata janë bashkë.

Së fundmi, Era ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku duket me flokë të verdha të gjata dhe me poza provokuese, ndërsa Julian i ka lënë asaj një koment ‘romantik’.

“Forever” (përgjithmonë) ka shkruar ai, duke e shoqëruar me një zemër, ndërsa Era i ka shkruar: “and ever” (dhe përgjithmonë), duke konfirmuar thashethemet për lidhjen e tyre./Living

loading...