Qëllohet 26-vjecari në Mëzez, policia shkon në vendngjarje

Kliko per me shume info

Një 26-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Tiranë pasditen e te dieles. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 18.40 në rrethana ende të paqarta.

Policia tha se ka shkuar menjehere në zonën e Mëzezit ku eshte raportuar vendndodhja e krimit.

Kliko per me shume info

Policia beri me dije se ka nisur hetimet ne lidhje me motivin dhe autoret e kesaj ngjarje te rende.

loading...